Черги із сотень авто: Угорщина посилила контроль на кордоні з Україною

Ілюстративне зображення Фото з відкритих джерел

Затримки пов'язані із ретельною перевіркою документів щодо в'їзду

Після запровадження Угорщиною додаткових заходів контролю на українсько-угорському кордоні виникли черги із сотень автомобілів. Про це повідомляє пресцентр Держприкордонслужби

"Така ситуація обумовлена, у першу чергу, впровадженням угорською стороною додаткових заходів контролю, що діють з метою недопущення поширення коронавірусної інфекції, а також необхідності вивчення та перевірки документів подорожніх. Зокрема, окрім паспортних документів, поліцією Угорщини ретельно перевіряються документи, які підтверджують мету подорожі або транзитний характер поїздки. Відповідно, збільшується час на проходження контрольних процедур", - йдеться у повідомленні.

Новини за темою: На адмінкордоні України з Кримом утворилася черга із сотень громадян

Також прикордонники нагадали, що на українсько-угорському кордоні суміжною стороною визначені для транзитного проїзду виключно пункти пропуску "Чоп (Тиса)" та "Лужанка".

Як зазначається, наразі перед пунктом пропуску "Лужанка" на оформлення продовжують очікувати близько 150 мікроавтобусів, ще майже 100 транспортних засобів перебувають перед пунктом пропуску "Чоп (Тиса)". За минулу добу через ці пункти пропуску в напрямку Угорщини загалом виїхали по 400 легкових транспортних засобів.

Новини за темою: Американське посольство відновило видачу віз для студентів з України

Нагадаємо, у понеділок, 10 серпня, на кордоні з Румунією запустили поромну переправу "Орлівка-Ісакча".

 

Loading...