Через закриття пункту пропуску у Нових Яриловичах на кордоні із Білоруссю утворилася черга з кількасот авто

Пункт пропуску "Виступовичі" Фото з відкритих джерел

Водночас у Держмитслужбі заявляють, що ситуація залишається контрольованою

Внаслідок закриття пункту пропуску "Нові Яриловичі" на білорусько-українському кордоні, зокрема у пункті пропуску "Виступовичі" утворилися черги з кількох сотень автомобілів. Про це повідомляє у Facebook Київська митниця Держмитслужби. 

"З огляду на значне скупчення транспортних засобів на в'їзд в Україну в пункті пропуску "Виступовичі", що на Житомирщині, Київською митницею Держмитслужби склад оперативних підрозділів пункту пропуску посилено додатковими посадовими особами. Причиною появи черги транспортних засобів стало закриття через обмежувальні заходи у зв'язку з поширенням COVID-19 на українсько-білоруському кордоні пункту пропуску Нові Яриловичі, що на Чернігівщині", - йдеться у повідомленні.

Новини за темою: МЗС України: Перебування хасидів на кордоні можна вважати порушенням транзитних правил Білорусі

Як зазначається, замість пункту пропуску "Нові Яриловичі" перевізники були змушені обрати інші ділянки кордону для в'їзду в Україну , зокрема – пункт пропуску "Виступовичі".

Відомо, що станом на вечір середи, 16 вересня, зі сторони Білорусі в пункті пропуску "Виступовичі" накопичилася черга з кількасот транспортних засобів. Митне оформлення та пропуск транспортних засобів в цьому пункті пропуску здійснюється цілодобово.

Новини за темою: Ізраїль звернувся до Зеленського з проханням пропустити хасидів в Україну

Нагадаємо, у середу, 16 вересня, Кабінет міністрів України вирішив закрити пункт пропуску на кордоні з Білоруссю в Чернігівській області "Нові Яриловичі".

Loading...