live

Через два тижні в людей закінчаться гроші, влада має думати про видачу продуктів, – Поярков про карантин

Сергій Поярков Фото - скріншот

"Люди будуть змушені шукати, де поїсти"

В Україні мільйони людей живуть від зарплати до зарплати. Через два тижні в українців, які залишаються без роботи та доходів через карантин, закінчаться гроші, тож уже сьогодні влада повинна міркувати над тим, кому видавати продуктові набори.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив художник, телеведучий Сергій Поярков.

Сергій Поярков зазначив, що у більшості українців, які нині дотримуються карантину та не ходять на роботу, через два тижні закінчаться гроші.

"У нас мільйони людей живуть від зарплати до зарплати", – зазначив гість ток-шоу.

Сергій Поярков зауважив, що поділяє думку щодо того, що сьогодні влада повинна міркувати над тим, кому давати продуктові набори.

Новини за темою: Коронавірус в Україні: Кількість випадків захворювання на COVID-19 перевалила за тисячу, 27 людей померли

"Якщо у нас буде продовжуватися карантин, у нас біда. У нас купа людей живе, реально не маючи жодних заощаджень. І от у цьому я вбачаю величезну проблему… Я дуже переживаю за те, що у нас підніметься рівень злочинності, люди будуть змушені шукати, де поїсти. Я хочу, щоб влада офіційно заявила, які заходи вони будуть вживати найближчим часом", – заявив Сергій Поярков.

Нагадаємо, міський голова Києва Віталій Кличко розповів про відчайдушний крок матері п'ятьох дітей, якій нема чим їх годувати. Жінка привела дітей до однієї із районних адміністрацій столиці та заявила, що залишає їх там, адже не має за що їх утримувати.

Як повідомляли, Благодійний фонд Оксани Марченко запустив у місті Києві та Київській області гарячу лінію – 0 800 305 605 для допомоги самотнім пенсіонерам і людям з інвалідністю під час карантину.

Loading...