Через COVID-19 Новий рік у Вінниці будуть святкувати без головної ялинки міста

Новорічна ялинка у Вінниці Фото з відкритих джерел

У місті збережуть святкову ілюмінацію

Цього року через поширення коронавірусу COVID-19  у Вінниці не будуть встановлювати новорічну ялинку в Центральному парку ім. Леонтовича. Про це повідомив у Facebook мер міста Сергій Моргунов. 

"В цьому році головної вінницької ялинки в Центральному парку ім. Леонтовича не буде, а святкові заходи будуть перенесені в онлайн-формат. Але ми збережемо традицію святкової ілюмінації на магістральних вулицях та прикрашення центру міста. Та обов'язково встановимо на Майдані Незалежності вертеп, як ми це робили в минулі роки", - розповів міський голова.

Новини за темою: У Франції різдвяні ялинки визнали "товаром першої необхідності" та почали їх продаж

Він також уточнив, що серед містян розгорнулася велика дискусія з цього приводу, навіть було зареєстровано декілька петицій. Однак наразі ситуація із захворюваністю дуже тривожна, тому влада пішла на такий крок. 

"Прошу всіх, коли будете робити фото на фоні цих локацій, дотримуватись соціальної дистанції та пам'ятати про інші прості правила, які дозволяють зберегти здоров'я собі і близьким людям", - додав Моргунов.

Новини за темою: Меланія Трамп на порозі Білого дому зустріла різдвяну ялинку

Нагадаємо, раніше стало відомо, що з огляду на пандемію коронавірусу святкувати Новий рік у Києві будуть без фудкортів, великих концертів та масових гулянь. 

 

Loading...