live

Чекаємо команди від МОЗ, - SkyUp заявив про готовність до евакуації українців з Уханя

Літак авіакомпанії SkyUp Airlines. Фото: instagram.com/atc_lviv_tower_view

Для здійснення рейсу SkyUp чекає на відповідну команду МОЗ

Український авіаперевізник SkyUp Airlines заявив про готовність до здійснення спеціального рейсу до китайського міста Ухань для евакуації українських громадян. Про це повідомляє hromadske.
 
Зокрема, у компанії наголосили, що літак та екіпаж готовий вилетіти після того, як надійде відповідне розпорядження від Міністерства охорони здоров’я України.
 
"Нам не потрібно багато часу для підготовки до вильоту. Наш літак готовий, екіпаж також. Літак вилетить о 5 ранку одразу після того, як ми отримаємо команду від МОЗ. Наразі точної дати немає. Попередньо говорилось, що рейс буде цього тижня, але конкретної дати та часу немає. Щойно літак вилетить — МОЗ спільно зі SkyUp дасть брифінг, де і повідомимо всі деталі евакуації", — пояснили у пресцентрі авіаперевізника.
 
 
Крім цього, у SkyUp додали, що до Китаю відправлять одне повітряне судно, яке здійснить зупинку в місті Алмати (Казахстан). Наразі точну тривалість польоту в пресслужбі українського перевізника не повідомляють. 
 
Нагадаємо, нещодавно міністр охорони здоров'я Зоряна Скалецька заявила, що кінцеве рішення про початок евакуації громадян із Китаю буде прийняте після того, як виключать всі ризики потрапляння коронавірусу в Україну.


Loading...
Loading...
Loading...