Чатують біля під'їзду: Дочка Єфремова заявила про переслідування

Анна Марія Єфремова / Instagram

До членів сім'ї артиста зараз прикута підвищена увага

19-річна донька знаменитого російського актора Михайла Єфремова, який влаштував у центрі Москви смертельне ДТП, Анна-Марія звинуватила російських журналістів у переслідуванні. Зокрема, мова йде про представників телеканалу НТВ, повідомляє "Собеседник".

За інформацією видання, журналісти щодня чатують біля під'їзду дівчини і задають їй провокаційні питання. Ця ситуація викликає обурення у дочки актора, яка раніше схожому переслідуванню присвятила пост на особистій сторінці в Instagram.

"Подібна діяльність людей, які мають нахабство називати себе журналістами, повинна бути зупинена і припинена, так як вона неетична і незаконна. Я не об'єкт для видобутку "гарячих" новин та не є винуватцем поведінки мого батька. Прошу ЗМІ мене більше не турбувати і не знімати без моєї згоди. Коментарів з приводу моєї родини та ситуації в цілому не буде", – заявила дочка Єфремова.

Наразі вона має намір звернутися за допомогою в поліцію і закликала керівництво НТВ дати їй спокій, а також покарати некомпетентних співробітників.

Новини за темою: Експертиза визнала актора Єфремова осудним

Нагадаємо, раніше російський актор Михайло Єфремов, який у нетверезому стані спровокував смертельне ДТП у Москві, записав ролик, в якому вперше звернувся до сім'ї загиблого в аварії Сергія Захарова і пообіцяв допомогти їм "всіма засобами".

8 червня у Москві сталася жахлива ДТП за участю актора Михайла Єфремова. В результаті зіткнення авто загинула одна людина. Як стало відомо, артист керував транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння. 

Згодом Таганський районний суд Москви відправив актора Михайла Єфремова під домашній арешт до 9 серпня.Loading...