Частина вирішила, що я космонавт: Дубілет спростував ідею проведення перепису населення через супутники

Дмитро Дубілет

За словами міністра, йому "не вистачає досвіду, щоб не говорити те, що може розійтись неправильними заголовками"

Міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет пояснив, що його слова щодо проведення перепису населення за допомогою супутників зрозуміли неправильно.

Про це він написав на сторінці у Facebook.

Як стверджує Дубілет, насправді він не говорив, що збирається проводити перепис через супутники, а лише переказав підсумки зустрічі з представниками ООН, які сказали, що можуть безкоштовно допомогти Україні з даним проєктом.

Новини за темою: Реорганізація уряду: Дубілет розповів, чи майбутні зміни вдарять по бюджету

"Я розповів, що ми обговорювали результати нашої оцінки чисельності населення. Потім ми перейшли до теми підрахунку населення на окупованих територіях. Представники ООН розповіли, що у них є досвід такої оцінки на територіях Афганістану та деяких інших гарячих точках через супутник, і що вони можуть допомогти нам безкоштовно з цим проєктом", - пише Дубілет.

Він додає, що було вирішено вивчити подібну ініціативу наскільки це можливо.

Водночас міністр Кабміну зауважив, що всі почали постити лише заголовки новин, не вказуючи контексту і іронічно підкреслив, що частина людей подумала, що він "якийсь космонавт".

"Після цього Інтернетом розійшлася новина з заголовком "Дубілет хоче підрахувати українців через супутник". Причому у мережі люди постили лише заголовок, без контексту вище. Частина почали писати, що ми хочемо витратити на це якісь шалені бюджети, частина просто вирішила, що я якийсь космонавт", - зазначив він.

Новини за темою: Дмитро Дубілет ініціює перевірку на поліграфі співробітників уряду

На його думку, йому ще не вистачає досвіду, щоб не говорити те, що може розійтись неправильними заголовками у ЗМІ.

Нагадаємо, вчора з'явилася інформація, що Дмитро Дубілет планує використати дані супутника для того, щоб провести перепис населення на території Донбасу та Криму.Loading...