Частка Полтавської області в розкраданні коштів на закупівлю автомобілів швидкої допомоги становила 25 млн грн, – ЗМІ

Олег Синєгубов ЛІГАБізнесІнформ

Де б ще припаркувати карети швидкої допомоги, окрім футбольного стадіону? Двадцять п'ять медичних автомобілів пів року стояли на полтавському стадіоні "Ворскла". Про це йдеться в сюжеті телеканалу "112 Україна".

Цей інцидент голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов пояснив тим, що Світовий банк начебто не розрахувався за машини, а права приймати їх в експлуатацію вони не мали. Утім, журналісти ютуб-каналу "Свободний" сумніваються, що причина саме у цьому. На закупівлю карет швидкої допомоги у декількох областях, у тому числі у Полтавській, виділили 1 млрд 80 млн грн. Цей проєкт мав би покращити якість медичного автопарку, проте обласні управління охорони здоров’я закупили авто, начебто проігнорувавши спеціальні документи в міністерстві.

"Привезли з-за кордону вантажні буси. Вдумайтеся: вантажні буси. І за місцем почали їх зварювати, пиляти, підбивати, нібито вони не вантажні. І продали їх областям, нам з вами, під виглядом спеціалізованих медичних автомобілів. Більше того, вони не тільки привезли нам вантажні буси, вони підробили гарантійні документи. І це не кажучи про внутрішнє обладнання, начинку, яка не відповідає вимогам", – розповів ведучий Youtube-каналу "Свободний" Владислав Сидоренко.

За словами журналіста Сидоренка, одні й ті самі автівки продавали декільком областям одночасно. За даними розслідування каналу "Свободний", з 1 млрд, освоєного минулого року, облздрави вкрали 200 млн грн, з них нібито частка Полтавської області становила 25 млн грн. Журналісти вважають, що саме з цієї причини й "заховали" швидкі. Стадіон "Ворскла" також обрали невипадково, впевнені журналісти каналу "Свободний", адже один із його керівників – син голови управління охорони здоров'я Полтавської ОДА.

Loading...