Чайка: Ми розробили комплекс заходів для вирішення проблеми зруйнованих доріг Миколаєва

Владислав Чайка Фото з відкритих джерел

Влада Миколаєва байдужа до проблеми руйнування доріг. Таку думку висловив кандидат на пост мера міста Владислав Чайка, підкресливши, що у його команди є чітке розуміння того, як вирішувати проблему.

"Дороги в Миколаєві знаходяться в жахливому стані. І кожен водій в місті розповість вам про це більше, ніж я, причому, з набагато більш яскравими епітетами та вигуками, ніж я можу собі дозволити. Чому так відбувається? Головний фактор – байдужість місцевої влади до проблеми руйнування дорожнього покриття", – констатував Чайка.

Він нагадав, що Миколаїв – портове місто, і під час жнив близько 3 тис. вантажних машин заїжджає в наші порти щодоби. І близько 25 тис. авто щодоби йде через наше місто транзитом.

"Ми не можемо перекрити їм шляхи сполучення, але можемо істотно мінімізувати збиток, що наноситься. Я бачив приклади інших міст: як облаштовуються майданчики для відстою важких вантажівок, налагоджується диспетчеризація з портами, на в'їздах в населений пункт ставляться вагові комплекси, для того, щоб контролювати тоннаж машин, що заїжджають. Що заважає чинній владі зробити те ж саме в Миколаєві?" – обурився політик.

За його словами, крім зіпсованих доріг такий транспортний потік – це ще й шкода для екології, і підвищений рівень шуму, і погіршення безпеки на дорогах.

"І врешті-решт все це в сумі вкрай негативно впливає на здоров'я миколаївців. Наші городяни не заслуговують такого до себе ставлення! І у моєї команди є чітке розуміння, як цю проблему вирішувати. Це і перераховані вище заходи, і об'їзні дороги, і мости, це ремонт наявних доріг, в першу чергу, – в промислових районах, щоб туди перенаправити основний потік транспорту, що йде в порти. Ми розробили цілий комплекс заходів для вирішення цієї проблеми. І за допомогою наших депутатів у Верховній Раді, за допомогою наших підприємців, що працюють в портах, за допомогою місцевого бюджету ми всі ці заходи зможемо реалізувати!" – резюмував Владислав Чайка.