live

Битва за парковку: В Оболонському районі Києва автовласники протистоять рейдерам

Автостоянка Фото - скріншот

Власники авто скаржаться на погрози і побиття

В Оболонському районі столиці розгорілася війна між автовласниками та підприємством, яке обслуговує автостоянку.

Про це повідомили в ефірі телеканалу ZIK.

Водіїв не влаштовують правила гри, які встановила компанія: за ночівлю машин з автовласників вимагають фіксовану оплату. Раніше це були щорічні внески до кооперативу, кажуть водії. Платили напряму комунальному підприємству, поки фірма не виграла у нього тендер на обслуговування паркувального майданчика, а згодом отримали і право на власність. Тепер на територію парковки місцевим водіям зась, там чергують невідомі хлопці.

Водії вже писали скаргу у міську держадміністрацію, у поліцію, але реакції немає, тому покликали на допомогу представників "Національного корпусу".

Автовласник Володимир Дмитренко зазначив: "Ми намагалися розповісти про те, що у них немає ніяких підстав перебувати тут і вести, тим більше, підприємницьку  діяльність. У відповідь почалися погрози, почалося застовування фізичного впливу, психологічного тиску, з'явилися люди дивної зовнішності".

"Людей просто побили у свій час, і не один раз, вигнали з їхнього власного паркувального майданчика. Поліція приїжджає виключно коли питання стосується інтересів цього рейдера, людей, які захопили цю парковку", – зазначив голова Київського осередку "Національного корпусу" Сергій Тамарін.

Довідково

Уже кілька місяців в Оболонському районі триває справжня війна між автовласниками, що входять до об'єднаного кооперативу з будівництва та експлуатації кооперативної автостоянки, та рейдерами.

Лише після того, як 2 березня близько 100 місцевих мешканців за підтримки активістів "Національного корпусу" випровадили невідомих осіб за межі автостоянки, її територія перейшла під контроль кооперативу.

Утім, невідомі озброєні особи повернулись вночі з 2 на 3 березня й продовжують спроби захоплення автостоянки.