Бужанський назвав причину провалу з виплатами 300% медикам, які лікують хворих з COVID-19

Максим Бужанський Фото - скріншот

Цими грішми на місцях намагалися закрити дірки, заявив нардеп

Медикам, які лікують хворих на коронавірус COVID-19, не виплатили 300% надбавок, бо цими грішми на місцях намагалися закрити дірки, які утворилися після запуску другого етапу медичної реформи.

Про це в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Слуга народу") Макс Бужанський.

Парламентар вважає медичну реформу, другий етап якої стартував місяць тому, злочином.

Новини за темою: У Чернівцях медики не отримали обіцяну урядом надбавку до 300%

"А знаєте, що вийшло з медреформою? Ось я вам скажу цікаву річ. Чому провалилася ця історія з 300% надбавок до зарплат лікарів? Та тому, що цими грошима на місцях постаралися заткнути ті гроші, які лікарі недоотримали після запуску другого етапу медичної реформи. У результаті вийшло, що не скрізь вдалося навіть просто виплатити їм зарплату і жодної надбавки в 300%. Тобто це все вирішують за допомогою олівця, аркуша паперу і калькулятора... Я вважаю, що це було злочином. Люди, які розуміли, чим це закінчиться, все одно туди пірнули, а тепер ми намагаємося звідти виринути", – заявив Макс Бужанський.

Новини за темою: Обіцяної 300% надбавки ніхто не отримав: Медики Київської клінічної лікарні № 8 знову вийшли на протест

Нагадаємо, напередодні міністр охорони здоров'я України Максим Степанов повідомив, що обіцяні надбавки медичним працівникам за роботу з хворими на коронавірус у повному обсязі за березень 2020 року виплатила тільки Полтавська область.

Додамо, нещодавно президент України Володимир Зеленський пригрозив звільненням головам ОДА, які притримують виплату обіцяних надбавок медичним працівникам. 

Раніше медики виходили на акції протесту через невиплачені надбавки за лікування хворих з коронавірусом.Loading...