Був досить спокійний і врівноважений: Психолог проаналізувала поведінку луцького терориста

МВС

Убивство людей не було його метою, каже Наталія Бугайова

Луцький терорист, який напередодні захопив автобус із заручниками, перебував у досить спокійному та урівноваженому стані. Зазвичай у такому стані буває людина, яка упевнена у тому, що вона робить все так, як і задумала.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявила психолог Наталія Бугайова.

Психолог проаналізувала поведінку луцького терориста Максима Кривоша.

Новини за темою: Захоплення заручників у Луцьку: Спільник терориста, затриманий у Харкові, співпрацює зі слідством

"У мене, звичайно ж, немає всіх матеріалів, але з того, що було доступно в мережі, і з аудіо, яке я чула, можу сказати, що терорист перебував у досить спокійному та урівноваженому стані. Зазвичай в такому стані буває людина, яка абсолютно впевнена у тому, що вона робить все так, як задумала. І тому я підозрюю, що все, що сталося, мабуть, входило у плани Максима Кривоша, оскільки, все ж таки, напевно, вбивство людей не було його метою. Судячи з того, що ми побачили, метою його було бажання, щоб якомога більше висвітлили в ЗМІ саму подію, те, що він захопив заручників. І якраз основним, що він намагався донести до людей, було те, щоб якомога більше ЗМІ було в цьому задіяно. Саме тому він тримав якийсь час, досить тривалий, заручників для того, щоб був резонанс", – зазначила Наталія Бугайова.

Новини за темою: Зеленський розкрив подробиці переговорів з луцьким терористом

Психолог наголосила, що попри мотиви зловмисника і те, чи він мав на меті вбивати людей, чи не мав, його дії – це злочин, за який він має бути покараний.  

Нагадаємо, 21 липня у центрі Луцька озброєний чоловік, який назвався Максимом Плохим, захопив автобус із заручниками. В автобусі перебували близько 20 осіб, у тому числі вагітна жінка і діти. Близько 21:00 терорист відпустив трьох осіб. У Луцьку оголосили дві спецоперації – "Заручник" і "Бумеранг".

Пізно ввечері того ж дня у Луцьку звільнили всіх заручників, терориста затримали.

Як повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, Максим Кривош, який захопив автобус із заручниками, мав спільників. Кількох із них уже затримали.

Loading...