Бурміч: Підвищуючи тарифи "слуги" намагаються закріпити в Україні зовнішнє управління

Анатолій Бурміч Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Підвищення тарифів на комунальні послуги – чергова спроба закріпити зовнішнє управління де-юре. Таку думку висловив народний депутат України від Партії "Опозиційна платформа - За життя" Анатолій Бурміч у своєму блозі.

"Не встигли закінчитися вибори, як "Нафтогаз" оголосив про чергове підвищення тарифів на газ. Попри існуючу заборгованість населення в десятки мільярдів гривень за опалення і гарячу воду, виконавча гілка влади "Слуг народу" поспішає показати зовнішнім управителям України, що вони незмінно слідують курсу викачування грошей з населення і передачі енергосистеми під юридичне зовнішнє управління", - розповів політик.

Парламентарій упевнений, що при таких тарифах і боргах "Нафтогазу" населення не зможе оплачувати комунальні послуги, а держава не зможе підтримати в робочому стані енергокомпанії та гасити зростаючі борги в енергетиці. 

"Складається, я впевнений, штучно, ситуація, при якій може посеред опалювального сезону наступити колапс енергосистеми, повна або часткова її зупинка. Це загрожує виходом людей на вулиці, під Кабмін, Верховну Раду, Офіс президента з вимогою вжити термінових заходів. Ось тоді і буде нам запропоновано нашими закордонними "партнерами" взяти під заставу української енергосистеми, яка коштує не десятки, а сотні мільярдів доларів, кілька мільярдів для погашення неплатежів і відновлення подачі послуг", - пояснив народний депутат.

Як тільки Україна візьме ці гроші, потрібно буде забути назавжди про будь-які економічно обґрунтовані тарифи, суверенітет у сфері енергетики та й взагалі про суверенітет.

"Зелена" влада не думає, що доведені до відчаю люди можуть змести їх, а заодно і представників неоколонізаторів. Не хотілося б вірити, що це єдиний шлях, який нас чекає за нинішньої влади. Адже минулі вибори показали, що наше суспільство одужує, і я сподіваюся нам всім вистачить сил зберегти суверенітет в енергетиці й в цілому України", – резюмував Анатолій Бурміч.