Британські військові здійснили "найбільшу за десятиліття" десантну операцію в Україні

Спільне навчання розглядається як умисний прояв солідарності з Україною

Сотні британських десантників висадилися з парашутами в Миколаївській області в рамках стратегічного командно-штабного навчання "Об'єднані зусилля – 2020". Про це повідомляє Sky News

Згідно з повідомленням, військові з 16-ї бригади повітряно-штурмової бригади британських глобальних сил реагування проводять вправи з українськими повітряно-десантними військами. Також участь у навчаннях беруть участь солдати з елітного підрозділу армії Pathfinder.

Новини за темою: На Львівщині стартують навчання Rapid Trident-2020 за участю військових із 9 країн

Як зазначає Командування Повітряних Сил ЗСУ, спершу повітряний десант, важке піхотне озброєння та техніку скидали із військово-транспортних літаків C-130 Hercules Королівських Повітряних Сил.

Новини за темою: Навчання "Поінт Бленк 20-4": Як винищувачі НАТО вчилися збивати російські бомбардувальники

Згодом на бойовий курс зайшли українські військові літаки Іл-76МД та Ан-26. На парашутних платформах були десантовані вантажі й підрозділи Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Висадка британського та українського десанту перебувала під прикриттям винищувачів Повітряних Сил Збройних Сил України.

Відомо, що навчання такого формату проводять вперше. Їхня мета – практичне виконання завдань у багатонаціональному середовищі за стандартами та процедурами НАТО.

Новини за темою: У Москві анонсували нові військові навчання РФ та Білорусі

Нагадаємо, 14 вересня три стратегічні бомбардувальники Повітряних Сил США В-52Н у супроводі винищувачів Повітряних Сил ЗСУ патрулювали повітряний простір України, тепер такі заходи будуть проводити регулярно.

Loading...