Британська школа пропонує школярам в Україні якісну міжнародну освіту

British International School Скріншот відео

Вільне володіння англійською та перспектива вступу до найкращих вишів світу – у Британській міжнародній школі розповіли про свої переваги

Британська школа пропонує українським школярам якісну міжнародну освіту: тут діти опановують дві програми, спілкуються англійською та отримують ті навички, які цінуються на Заході.

Про це повідомили в ефірі на телеканалі ZIK.

Голова спостережної ради British International School Ольга Заставна каже, що серед переваг – не тільки те, що діти вільно спілкуються українською та англійською мовами, а й те, що опановують дві програми – українську та міжнародну, і після завершення навчання отримують два дипломи – атестат про середню освіту та міжнародний диплом IB.

Один із випускників – Артем – навчається в цій школі вже 12 рік і не шкодує. Він впевнений, що зі знаннями, які він отримав тут, зможе вступити до двох університетів – тут в Україні та за кордоном, де складнощів з навчанням у старшокласника точно не буде.

У British International School викладають предмети так, щоб привити учням соціальну відповідальність в майбутньому, саме ті знання, які необхідні. Тут є велика кількість найдосвідченіших викладачів з Британії.

"Ми маємо все те найкраще, що притаманно як міжнародній школі, так і те, як викладають у школах Британії. Маю на увазі, що студенти можуть вивчити все найпотрібніше – від креативних предметів до математики, науки, англійської мови та літератури", – розповіла викладачка British International School Сара Томас.

Окрім того, за словами дирекції школи, викладають науки й українські вчителі. При цьому вони також паралельно поглиблюють свої знання іноземної мови. Британська міжнародна школа є не тільки в Києві, а й у Дніпрі. Планують відкрити декілька філій і в інших містах.

Читайте також: "Білінгвальна освіта в Україні: Які двері відчиняє Британська міжнародна школа?"

Loading...