Британія припиняє публікувати щоденну статистику смертей від COVID-19

SARS-CoV-2

Фото з відкритих джерел

В уряді звернули увагу на неточності в системі підрахунку

Великобританія тимчасово призупиняє щоденну публікацію кількості померлих від коронавірусу пацієнтів через статистичні недоліки в підрахунках. Про це повідомляє DW з посиланням на заяву уряду від 18 липня. 

Як зазначається, нещодавно дослідники виявили низку неточностей у системі підрахунків. Так, у статистику смертей від COVID-19 вносилися усі випадки, коли померлі були інфіковані коронавірусом, незалежно від того, померли вони від коронавірусу чи з інших причин.

Зокрема, на цю прогалину звернули увагу професори з Університету Східної Англії та Оксфордського університету. За їхніми словами, уряд "здається, не враховує, як давно був зроблений тест на COVID-19, чи одужала людина в лікарні і чи була вона виписана".

Новини за темою: Коронавірус у світі: Британія обійшла Італію за кількістю хворих

"Ми повинні пам'ятати, що це нова інфекція, є свідчення про довгострокові проблеми зі здоров'ям у деяких постраждалих… зараз саме час переглянути, як обчислюються смертельні випадки", – зазначила директорка агентства з охорони здоров'я Англії Сюзан Хопкінс.

До слова, станом на ранок 18 липня у Великобританії понад 294 тисяч підтверджених випадків коронавірусу, з них 45,2 тисячі – летальні. 

Новини за темою: У Британії шукають добровольців для тестування препаратів від COVID-19

Нагадаємо, раніше британські науковці заявили, що препарат дексаметазон знижує ризик смертності у пацієнтів, хворих на коронавірусну хворобу COVID-19. До слова, цей препарат також використовується у боротьбі з іншими хворобами для зменшення запалення у пацієнта.

Loading...