Брак фізичної активності може призвести до смерті до 5 млн людей на рік, – ВООЗ

Фото з відкритих джерел

Зокрема, дорослим рекомендується як мінімум 2,5 години на тиждень середньої чи високої активності

Щорічно можна уникнути до 5 мільйонів смертей у всьому світі, якщо люди будуть бігати, гуляти та просто більше рухатися. Про це йдеться в оновленій версії інструкції ВООЗ у сфері фізичного здоров'я.

Цей документ вказує, що кожен 25% дорослих і 80% підлітків не отримують достатньої фізичної активності, і ця ситуація ускладнюється через COVID-19. 

Зокрема, ВООЗ рекомендує як мінімум 2,5 години середньої або високої фізичної активності для дорослих в тиждень і по годині в день для дітей і підлітків.

Регулярна фізична активність важлива для запобігання серцевого нападу, діабету і раку; вона також допомагає проти депресії та тривожності, покращує роботу мозку.

Новини за темою: Дослідники ВООЗ відправляться в Ухань, щоб вивчити зародження COVID-19

"Фізична активність будь-якого типу і тривалості може поліпшити здоров'я і самопочуття, але чим більше, тим краще. Якщо ви проводите багато часу сидячи, на роботі або в школі, вам потрібно більше фізичної активності, щоб протистояти руйнівним наслідкам пасивного способу життя, зазначив він", - заявив директор департаменту ВООЗ з питань зміцнення здоров'я Руедігер Крех.

Своєю чергою доктор Фіона Булл, яка очолює відділ фізичної активності у  ВООЗ, сказала, що в документі вперше дають поради щодо малорухомої поведінки. 

Вона додала, що раніше експерти вважали, що потрібно займатися фізичною активністю періодично не менше 10 хвилин.

Але все більше науковців схиляються до думки, що справді дуже важливо приділяти хоча б 150 хвилин фізичній активності в тиждень.

Новини за темою: У ВООЗ попереджають про ризик скасування карантину на Різдво

Раніше у ВООЗ заявляли, що протиепідемічні заходи, які спрямовані на боротьбу проти коронавірусної хвороби, знизили поширення сезонного грипу

Loading...