Борис Філатов: "Якісне переформатування соціальної сфери - частина стратегічного плану "Пропозиції" щодо створення комфортного міського середовища в Дніпрі"

Фото з відкритих джерел

За п'ять років команді Філатова вдалося відродити соціальну сферу, яка вважалася однією з найбільш депресивних у місті

Соцпрацівникам виплачують надбавки і забезпечують корпоративною формою, є можливість безкоштовного відпочинку в муніципальних таборах "Гордість Дніпра" і "Золотий Вік", а реформа галузі та об'єднання районних центрів забезпечило комплексну співпрацю між відділами. Розпочате системне оновлення обладнання поступово автоматизує роботу управлінь соцзахисту, які надають підтримку понад 300 тис. городян. Мер Дніпра і один з творців партії "Пропозиція" Борис Філатов заявив, що у політсили є стратегічний план створення комфортної і комплексної екосистеми міста, де враховані не тільки розвиток медицини, освіти і продовження благоустрою, але також і подальше якісне переформатування соціальної сфери. 

Про це пише Сайт міста Дніпра 056.ua

Так, у наступні періоди заплановано облаштування ЦНАПу у форматі "Прозорий офіс" у будівлі Індустріальної райради, створення служби раннього втручання у центрі соцпідтримки дітей "Довіра", розширення центрів соцпідтримки дітей та сімей "Мамине щастя", "Обійми" та "Барвінок", а також – міського центру денного перебування для ВІЛ-інфікованих дітей та молоді. Крім того, ремонти та оновлення техніки передбачені ще для ряду профільних міських установ. Продовжать розвиватися і унікальні для країни соціальні проєкти, засновані Борисом Філатовим, – "Золотий Вік"," Діти Дніпра", "Гордість Дніпра", а також - "Університет третього віку". 

"Нам багато вдалося зробити для якісного перетворення соціальної сфери. Безумовно, має бути ще чимало. "Пропозиція" незмінна - комфортні умови праці для соціальних працівників міста, гідне обслуговування всіх без винятку підопічних", - сказав мер Дніпра під час відкриття Правобережного управління соцзахисту, яке працює з більш ніж 80 тис. городян Чечелівського і Новокодацького районів. Найближчим часом після капітальних ремонтів будуть відкриті ще три відділення в різних районах міста. 

Для будівлі Правобережного управління соцзахисту це - перший за 55 років капітальний ремонт. Один з основних елементів комплексної реконструкції тут - створення безбар'єрного середовища: установка пандусів, облаштування санвузлів для людей з особливими фізичними потребами, наявність покажчиків зі шрифтом Брайля і тактильної плитки. У самих приміщеннях роблять великі світлі зали (як противагу вузьким коридорам і закритим кабінетам старого зразка), а також оновлюють меблі і створюють дитячі зони. 

Це та інші Управління оснащують відеокамерами і підключають до системи "Безпечне місто".

Завдяки системному оновленню технічної бази тут також запустили програму обслуговування людей з вадами слуху та електронну чергу.Loading...