Борис Філатов: "Визнання Дніпра найбезпечнішим містом в країні - результат системної роботи"

Борис Філатов

Дніпровська Панорама

Дніпро визнаний кращим українським містом з впровадження електронних сервісів програми "Безпечне місто" - ініціативи, заснованої в Дніпрі мером міста і одним з лідерів партії "Пропозиція" Борисом Філатовим. Таку оцінку громада отримала за підсумками однієї з головних подій Східної Європи, присвячених популяризації smart city-технологій – Kyiv smart city 2020. Про це пише "Наше місто".

Борис Філатов зазначив, що зроблено чимало, проте ще більше роботи — попереду. Тому подальше впровадження елементів smart city та діджиталізація міських сервісів є частиною стратегічного плану "Пропозиції" щодо комплексного створення комфортного життєвого простору в Дніпрі.

"Це лідируюче місце - серйозна заслуга міста, всього міського господарства. Доказ, що розвиток модульної системи "безпечного міста" - правильна ініціатива. У пріоритеті на 2021 рік — Комплексне продовження і розширення цієї роботи— заради комфорту і безпеки людей", — сказав Борис Філатов.

Так, протягом останніх років в місті системно впроваджують різні електронні сервіси, які роблять життя городян більш комфортним – безконтактна оплата проїзду в громадському транспорті, електронні табло на зупинках, онлайн-реєстратури і створення єдиного електронного простору в медицині, система відеоспостереження зі смарт-камерами. У місті вже кілька років працює ситуаційний центр.

Це - інтерактивна система, що об'єднує датчики на мережах водоканалу, розподільних щитках, тягових підстанціях, ліфтах, а також GPS-системи на громадському транспорті, комунальній техніці, машинах швидкої допомоги. У Дніпрі її втілили з досвіду Ізраїлю, куди кілька років тому з робочим візитом їздив Борис Філатов.Loading...