"Бо в Росії багато віруючих": Патріарх Кирило запропонував додати до Конституції згадку про Бога

Патріарх Кирил. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Московський патріарх запропонував внести поправки до Конституції РФ

У суботу, 1 лютого, єпископ Російської православної церкви Патріарх Кирило запропонував додати до Конституції Російської Федерації згадку про Бога. Про це повідомляє Інтерфакс.
 
Зокрема, Патріарх Московський і всієї Русі пояснив свою пропозицію тим, що у Росії перебуває багато людей, які дотримуються віри.
 
"Давайте молитися, трудитися, щоб і в нашому Основному законі згадувався Бог. Тому що більшість російських громадян в Бога вірить. Я не кажу тільки про православних - я говорю також про мусульман і про багатьох, про багатьох інших. Якщо у гімні може бути "Богом збережена рідна земля", то чому про це не може бути сказано у нашій Конституції", - заявив Патріарх Кирило.
 
Також єпископ додав, що поки цього доповнення немає, але попри це Патріарх Кирило сподівається на втілення цієї ідеї.
 
"Думаю, що спільними зусиллями і молитвами ми сприятимемо тому, щоб така піднесена ідея, якою є віра в Бога, яка формує моральність і особисту, і громадську, і політичну, щоб вона була присутня в тому числі і в нашій Конституції", - додав єпископ РПЦ.
 
 
Нагадаємо, раніше священний синод РПЦ прийняв главу "Російського екзархату" в Європі архієпископа Іоанна і всіх кліриків під його керівництвом та парафії в юрисдикцію Московського патріархату.
Loading...