Новини » Суспільство Читать эту новость на русском

Бізнес ніякої допомоги не отримував і не отримає: Суслов указав на необхідність розслідування витрат "коронавірусного фонду"

Телеканал ZIK

Черговий локдаун може стати для бізнесу нокаутом

Українці повинні вимагати від антикорупційних органів, щоб вони провели повне розслідування, куди поділися гроші з антикоронавірусного фонду. Бо якщо далі у такому стилі відбуватиметься підтримка вибраного бізнесу, то, звичайно, краще без такої підтримки.

Про це в ефірі ток-шоу "17" на телеканалі ZIK заявив міністр економіки України у 1997-1998 роках Віктор Суслов.

Віктор Суслов зауважив, що українці прекрасно знають, куди держава витрачає кошти з фонду боротьби з коронавірусною інфекцією – на дорожнє будівництво було витрачено більше половини коштів антикоронавірусного фонду. З його слів, відомі навіть компанії, які отримали ці кошти, а також схеми, які використовували при розкраданні цих грошей.  

"Тому ми чудово знаємо, який бізнес підтриманий та хто конкретно ці гроші отримав. Читайте Уманського!" – підкреслив Суслов.

Він вважає, що українці, як платники податків, повинні вимагати детальної відповіді від влади, у чию конкретно кишеню пішли гроші з "ковідного фонду".

"Ми просто повинні вимагати від антикорупційних органів, щоб вони провели повне розслідування, куди ці гроші поділися, кому вони передбачалися і чи правильно це, чи ні. Якщо далі у такому стилі відбуватиметься підтримка вибраного бізнесу, то, звичайно, краще без такої підтримки", – зазначив колишній міністр.

Новини за темою: Ілля Кива: Фонд боротьби з коронавірусом розкрадений, українці залишилися беззахисними перед інфекцією

Ба більше, додав Віктор Суслов, ні малий, ні середній бізнес жодних виплат з коронавірусного фонду не отримав.

"І я вас запевняю, що не отримає", – акцентував Суслов.

Нагадаємо, раніше у Міністерстві соціальної політики розповіли, що з Фонду боротьби із коронавірусом виділили понад 233 млн гривень, аби забезпечити виплати компенсацій медичним працівникам через COVID-19.

Також додамо, що голова Верховної Ради Дмитро Разумков напередодні заявив, що законопроєкт про держбюджет на наступний рік не передбачає спрямування коштів на створення та фінансування в державі окремого фонду для боротьби з COVID-19.

Loading...