Більшість львів'ян хочуть нового мера замість Садового, - соціолог

Мер Львова Андрій Садовий Фото з відкритих джерел

Фактично кожен другий львів'янин хоче, щоб наступним мером міста був хтось інший, а не нинішній глава Анрдрей Садовий. Про це заявив директор соціологічної групи "Рейтинг" Олексій Антипович, повідомляє "112 Україна".

Він зазначив, що за результатами останнього муніципального дослідження, яке група робить останні 6 років для Міжнародного республіканського інституту, лише 20% опитаних мешканців Львова хочуть, щоб Садовий залишився на своєму посту після місцевих виборів.

"Лише 20% львів'ян у цьому дослідженні кажуть, що вони готові переобрати Андрія Садового на наступний термін. Ще 20% його не сприймають і готові його якомога швидше відсторонити від влади. Але більша частина, понад 50%, говорять про те, що Львову потрібен новий мер, Андрію Садовому треба дати можливість доопрацювати і замінити на іншого. І в цьому питанні Львів - так, не лідер, але все одно ці показники досить високі на тлі інших міст України", - зазначив Антипович.

Зазначимо, згідно з опитуванням соціологічної групи "Рейтинг", робота львівського міського громадського транспорту не задовольняє 51% львів'ян, комунальними службами незадоволені 60% жителів, медичних установ міста – 62%, а служб соціального захисту – 36%. Оцінки роботи сфер міста з початку року погіршилися.

Нагадаємо, раніше депутат Львівської міської ради Андрій Рікота подарував міському голові Львова Андрію Садовому "золотий душ" як символ безвідповідальності, безсистемності і символ зловживання владою". Такий подарунок депутат вручив Андрію Садовому під час засідання сесії 28 травня.

Крім того, керівник фракції ВО "Свобода" у Львівській міськраді Маркіян Лопачак нагадав, що Садовий ще на виборах у 2006 році обіцяв побудувати сміттєпереробний завод в місті, але його досі немає.

"Минуло чотири роки - сміттєпереробного заводу немає, а Садовий і далі на своїй посаді", - підкреслив керівник фракції ВО "Свобода" у Львівській міськраді.

Також Лопочак зазначав, що вихід п'яти авторитетних людей з фракції - ознака недовіри до мера Львова Андрія Садового.

"Дивіться, насправді ситуація, якщо взагалі говорити про політичний шлях Андрія Садового та партії "Самопоміч", то треба сказати, напевно, що перші ознаки недовіри до керівництва партії, безпосередньо до Андрія Садового з'явилися, коли фактично розпустилася Київська фракція "Самопомічі", були проблеми в Миколаївській обласній організації, в інших областях. І, насправді, те, що ми почули на сесії Львівської міської ради це заява п'яти осіб, які вийшли з фракції "Самопоміч", особливо від цих людей - для мене особисто це був такий шок, тому що ці п'ятеро людей, на мою думку, це і було ядро фракції "Самопоміч", - зазначив він.

Loading...