Майже 60% українців підтримали ідею покупки вакцини проти коронавірусу у РФ

Фото з відкритих джерел

Більше половини українців підтримують ідею купівлі вакцини проти коронавірусу у Російської Федерації. Про це йдеться в соціологічному дослідженні, проведеному компанією "Роботизовані телесистеми" в період з 9 до 12 жовтня 2020 року, передає NewsOne.

Респондентам поставили запитання: "Відомо, що РФ підтвердила можливість поставки в Україну вакцини проти коронавірусу. При цьому думки в Україні з приводу такої поставки розділилися. На вашу думку, чи потрібно вже зараз купувати вакцину в Росії або потрібно чекати, щоб її почала виробляти інша країна?". 

В даному випадку майже 60% респондентів заявили, що Україна повинна купувати вакцину в РФ. Протилежну думку висловили 29,5% опитаних, ще 11,1% не змогли відповісти на це питання.

newsone

Соціологічна компанія RTS ("Роботизовані телесистеми") провела дослідження громадської думки 9-12 жовтня 2020 року за методом CATI (computer-assisted telephone interviews). Для отримання репрезентативної вибірки було опитано населення України віком від 18 років у всіх областях України, крім тимчасово неконтрольованих районів Донецької та Луганської областей, а також Криму. Для отримання відповідей респондентів була використана випадкова генерація мобільних телефонних номерів. Вибіркова сукупність: 3000 респондентів. Статистична похибка: +/- 2,8%.

Loading...