Безвіз не відміняється: Шмигаль відреагував на хвилювання через ситуацію із САП

Глава уряду України Денис Шмигаль Фото з відкритих джерел

Глава уряду наголосив, що Україна дотримується законодавства, тому приводу для скасування безвізу немає

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль переконаний, що безвізовому режиму України з Європейським Союзом нічого не загрожує. Про це він заявив 18 вересня під час години запитань до уряду, яку транслював телеканал ZIK.

За його словами, наразі міжнародні колеги України з ЄС та США відверто заявляють про необхідність проведення прозорого конкурсу на посаду глави Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП). Водночас Шмигаль наголосив, що безвіз з Європою скасовано не буде.

Прем'єр-міністр пояснив, що Україна дотрималась усіх процедур, які прописані у законодавстві. Наступним кроком буде проведення відкритого та прозорого конкурсу. 

Новини за темою: Рада визначилася з членами комісії, яка обере очільника САП

"Безвіз не відміняється. Давайте подивимось, як пройде конкурс (на главу САП, - ред.), і всі разом, цілим суспільством, парламентом. Я впевнений, що все буде зроблено абсолютно в межах чинного законодавства", - наголосив Шмигаль.

Нагадаємо, нещодавно голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявив: наразі немає жодних проблем у проведенні чесного відбору на посаду керівника САП, на якому наголошують ЄС і США у своїх заявах. Водночас політик додав, що ні Сполучені Штати, ні Євросоюз не чинили на Україну тиск щодо цього.

Loading...