Безпілотник ОБСЄ зафіксував міномети, гаубиці та нові позиції НЗФ на Донбасі

Усі порушення помічено на непідконтрольній Україні території

Фото з відкритих джерел

Безпілотник спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в зоні ООС зафіксував техніку та нові позиції НЗФ. Про це повідомив штаб ООС у Фейсбук із посиланням на звіт організації.

Зазначається, що поблизу непідконтрольної Україні Веселої гори, що на Луганщині, було помічено 3 міномети "Сани" та 4 протитанкові міни, а неподалік Богданівки, яку також контролює противник, – 2 буксируваних гаубиці.

Водночас поблизу Григорівки Донецької області зафіксували нову L-подібну траншею протяжністю близько 170 метрів та оборонні позиції. Також поблизу Калиново-Борщуватого Луганської області дрон помітив двох людей, які продовжували облаштовувати наявну траншею.

На Донеччині було зафіксовано наявну траншею із земляними насипами з обох боків неподалік мікрорайону Трудівське Петровського району та нове 150-метрове подовження наявної траншеї поблизу населеного пункту Пікузи.

В штабі ООС заявили, що наведені факти чітко вказують на порушення мирних домовленостей, а незаконні збройні формування й надалі використовують практику невиконання взятих на себе зобов’язань.

Новини за темою: Минулої доби НЗФ на Донбасі дотримувалися "тиші", однак двоє військових ЗСУ підірвалися на міні, - ООС

Нагадаємо, сьогодні, 09 вересня, відбулося позачергове засідання Тристоронньої контактної групи (Україна, Росія, ОБСЄ). Відомо, що учасники домовилися про спільне інспектування в районі населеного пункту Шуми за участю представника координатора від ОБСЄ.

Loading...