"Без виплати додаткових сум": Карантин для очільниці МОЗу оформили як відрядження

Міністр охорони здоров'я Зоряна Скалецька буде перебувати у карантині разом з евакуйованими з Уханя kmu.gov.ua

Тут є де проживати і є що їсти, каже Скалецька

Перебування міністерки охорони здоров’я України Зоряни Скалецької у карантинній зоні у Нових Санжарах разом з евакуйованими з Уханя громадянами оформлене як відрядження, щоправда, без виплати додаткових сум.

Про це під час включення в ефірі ток-шоу "13" на телеканалі ZIK із карантинної зони в Нових Санжарах ексклюзивно повідомила сама Зоряна Скалецька.  

Ведучі поцікавилися, як у Міністерстві охорони здоров’я України оформлена відсутність очільниці відомства безпосередньо на робочому місці. Зоряна Скалецька пояснила, що вона перебуває у відрядженні.

"Після тривалих консультацій з Міністерством юстиції та Секретаріатом Кабінету міністрів було прийняте рішення, що це є відрядження, але без необхідності виплати додаткових сум, оскільки потреби в них немає. Тут є де проживати і є що їсти", – зазначила Зоряна Скалецька.

Новини за темою: "Форс-мажорів немає": Скалецька ексклюзивно розповіла ZIKу, над якими питаннями працює у карантинній зоні

Нагадаємо, евакуйовані із Уханя українці перебувають на карантині у медичному центрі Національної гвардії України "Нові Санжари" у Полтавській області.

Після повідомлення про розміщення українців у Нових Санжарах почались протести місцевих жителів, їх заспокоювали правоохоронці.

Додамо, знімальна група телеканалу ZIK потрапила до закритої зони у Нових Санжарах Полтавської області – до санаторію, де зараз перебувають на карантині евакуйовані з китайського міста Ухань громадяни. Упродовж 14 днів телеканал ZIK оперативно повідомлятиме про все, що там відбувається.

Loading...