Без масових заходів і скупчень: Святкування Рош га-Шана під час пандемії COVID-19 в Умані матиме свої особливості

Близько тисячі хасидів-паломників направляючись до Умані застрягли на білорусько-українському кордоні TUT.BY.

Цього року під час юдейського нового року не буде ані танців, ані пісень

В Умані під час святкування Рош га-Шана з огляду на пандемію коронавірусу цього року не буде масових заходів.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення повідомив кореспондент Владислав Кондратенко.

Кореспондент зауважив, що зараз, у переддень юдейського нового року, центральна вулиця Умані практично безлюдна.

"Цього року не буде ані танців, ані пісень, адже цього року заборонили масові скупчення", – зазначив Владислав Кондратенко.

До Умані прибули додаткові загони українських правоохоронців – понад 600 поліцейських, а також правоохоронці з Ізраїлю. Кореспондент зауважив, що, коли хасиди дізналися про прибуття ізраїльських поліцейських, висловили своє невдоволення. Вони пояснили, що очікували прибуття не правоохоронців, а медиків з Ізраїлю, але їх не пропустили.

На цей час хасиди готуються до святкування юдейського нового року у "домашньому" режимі, вони виходять на центральну вулицю Умані, беруть їжу і повертаються по домівках. Ситуація у міста спокійна, жодних заворушень немає, розповів Владислав Кондратенко.

Новини за темою: Будь-якою ціною до Умані: На кордоні у Львівській та Закарпатській областях затримали вісьмох хасидів

Нагадаємо, цього тижня на білорусько-українському кордоні застрягли понад півтори тисячі паломників-хасидів, які намагалися потрапити до Умані на святкування Рош га-Шана. Кількість осіб на кордоні постійно збільшувалася.

Згодом на цю ситуацію відреагували у Державній прикордонній службі України та пригрозили паломникам відповідальністю. 

Зауважимо, іноземців не пропускали на територію України через ризик поширення COVID-19. Раніше у шести хасидів, які приїхали в Умань для святкування Рош га-Шана, виявили зараження коронавірусом.

Loading...