Байден обігнав Трампа в передвиборчому рейтингу, – опитування

Джо Байден і Дональд Трамп Фото з відкритих джерел

Дональд Трамп відстає від конкурента на 14 відсотків

Кандидат на пост президента Сполучених Штатів від табору демократів Джо Байден обійшов в передвиборчому рейтингу чинного президента Дональда Трампа на 14 відсотків. Про це свідчать результати опитування New York Times і Siena College.

Так, за даними опитування, рейтинг Джозефа Байдена становить 50 відсотків, а Дональда Трампа – 36 відсотків. Такий показник, наголосили у виданні, є  одним із найбільш песимістичних за час президентства Трампа, і це ставить під питання його обрання на другий термін.

The New York Times

Зазначається, що найбільш широку підтримку Байден отримав серед латиноамериканських виборців (переважно жінки та молодь), а також темношкірого населення. Тоді як серед чоловіків, білих та виборців середнього і старшого віку – підтримка обох кандидатів приблизно однакова.

Водночас у частини електорату чинного президента Трампа знизилася підтримка. Однією з головних причин стала неспроможність його адміністрації стримати стрімке поширення коронавірусу.

Новини за темою: "Треба просто менше тестувати": Трамп придумав, як покращити статистику епідемії в США

Крім того, негативно на рейтинг президента вплинули його ж заяви про застосування сили для розгону протестів, які спалахнули після вбивства афроамериканця Джоржда Флойда.

Новини за темою: Трамп пообіцяв застосувати військових для придушення протестів в США

Нагадаємо, на початку червня демократи офіційно висунули колишнього віцепрезидента США Джо Байдена у кандидати в президенти.

Після чого Байден попередив, що Дональда Трампа в разі його поразки на президентських виборах може чекати опір з боку військових. 

 Loading...