"Багато слів цікавих і пунктуації": Шмигаль розповів, як писав Всеукраїнський радіодиктант

Денис Шмигаль приєднався до написання Всеукраїнського радіодиктанту Facebook-сторінка Дениса Шмигаля

Прем'єр-міністр поділився, що робив незначні виправлення

Сьогодні, 9 листопада, в день української писемності відбувся 20-й радіодиктант національної єдності, який писали багато відомих людей. Зокрема, диктант писав і прем'єр-міністр Денис Шмигаль, передає "Укрінформ".

"Насправді дуже гарний текст. Диктант непростий, дуже багато пунктуації і багато цікавих слів. Перше хвилювання вже позаду. Тепер хвилювання залишається тільки - як же ми всі написали цей диктант. Він дійсно був диктантом єдності, який об'єднав мільйони українців у світі. Тому спасибі за таку прекрасну ініціативу, яка відбувається вже в двадцятий раз", - сказав глава уряду.

Крім того, прем'єр зізнався, що робив виправлення, і сказав, що віддасть свою роботу на перевірку.

Онлайн-диктант цього року писали навіть шрифтом Брайля - учні 10-12 класів Харківської спеціалізованої школи-інтернату ім. Короленка.

Назва нинішнього диктанту, як оголосила відома актриса Римма Зюбіна - "Виклики книжкової ери".

Довідка:

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності був заснований у 2000 році з метою об'єднання навколо мови. Відтоді щорічно слухачі, а віднедавна і телеглядачі (акцію транслює телеканал UA: Перший) можуть взяти участь у написанні диктанту і перевірити, наскільки добре вони знають мову. Пишуть диктант і за межами України.

Новини за темою: Мовний омбудсмен розповів, яких чиновників зобов'яжуть скласти іспит з української мови

Нагадаємо, минулого року Всеукраїнський радіодиктант національної єдності без помилок написали тільки двоє людей. Однією з переможниць стала шестикласниця із Закарпатської області Анастасія Швець.

Loading...