Австрія змінила умови в'їзду для громадян України

Фото з відкритих джерел

Наразі рейси до Відня здійснюють тільки з Києва

З 15 січня Австрія буде вимагати від громадян України, які мають право на в'їзд, заповнення спеціальної онлайн-анкети. Про це повідомив у Facebook посол України в Австрії Олександр Щерба. 

"Друзі, з 15 січня для в'їзду в Австрію вимагається (крім свіжого негативного тесту та готовності піти на 10-денний карантин) заповнення анкети онлайн. Не забувайте заповнювати, роздруковувати і брати з собою", - написав український дипломат. Анкета доступна за посиланням

Новини за темою: Платний в'їзд до Євросоюзу: Українцям розповіли, як це працюватиме

Також Щерба уточнив, що "Австрійські авіалінії" літають за маршрутом Відень-Київ-Відень чотири рази на тиждень. Також розглядається відновлення рейсів на Дніпро та Одесу, але їх поки що нема.

Як зазначив посол, в Австрію можуть прибувати, крім австрійців, українські громадяни із дозволом на проживання, громадяни, які летять на лікування, або громадяни, у яких особливі сімейні ситуації (на кшталт весілля, похорон, хрестини) і які повідомили про цю ситуацію за і-мейлом [email protected] та отримали підтвердження австрійської влади.

Новини за темою: Чорногорія дозволила українцям в'їзд без тесту на коронавірус

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що з 15 січня усім громадянам України, які прибувають до Англії, потрібно обов'язково мати негативний результат тесту на COVID-19.

Loading...