Австрія скасувала заборону на польоти в Україну

Скасування обмеження не означає дозволу на туризм для українців

pixabay.com

Уряд Австрії не продовжив заборону на регулярне пасажирське авіасполучення з Україною та низкою інших країн, яка діяла до 31 липня. Про це повідомляє "Укрінформ" із посиланням на власного кореспондента в країні.

Зазначається, що австрійське МОЗ не подовжило дію заборони на приземлення літаків із 18 країн, серед яких була й Україна. Постанову ввели в середині місяця, вона була чинною до сьогодні, 31 липня.

Проте скасування заборони на польоти не означає, що країна дозволила в’їзд українським туристам. Це можливо тільки після скасування обмеження для українців від уряду Європейського Союзу.

Нагадаємо, 25 липня Австрія посилила правила в'їзду до країни для громадян із "червоної" зони, серед яких і українці. Таким чином, особам, які приїжджають з 32 держав і окремих регіонів "червоного списку", необхідно надати негативний ПЛР-тест на коронавірус.

Новини за темою: В Австрії військові вчать собак виявляти коронавірус

Раніше повідомлялося, що Україна не потрапила до "зеленої зони" країн, громадянам яких дозволено в’їзд у Євросоюз із туристичною метою. Список країн, для яких слід скасувати обмеження на поїздки, будуть переглядати кожні два тижні.Loading...