Аваков: Закликаємо хасидів поважати український закон та не провокувати ситуацію на кордоні

МВС України

Представники хасидської спільноти звернулись до Авакова щодо вирішення деяких організаційних питань

Ми закликаємо паломників-хасидів поважати український закон та не провокувати ситуацію на кордоні нашої держави. Про це під час зустрічі із представниками хасидської спільноти щодо ситуації з паломництвом до Умані заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, передає пресслужба МВС.

"Щороку місто приймало від 20 до 50 тисяч паломників-хасидів з усього світу. Ми з глибокою повагою ставимося до національних та релігійних традицій. Однак світова пандемія COVID-19 диктує нам інші правила, де безпека і здоров’я громадян – понад усе. Ми закликаємо паломників поважати Український закон та не провокувати ситуацію на кордоні нашої держави", - сказав Аваков.

Під час зустрічі представники хасидської спільноти звернулись до міністра внутрішніх справ щодо вирішення деяких організаційних питань, у тому числі медичного обслуговування.

Новини за темою: Відео дня: На українсько-білоруському кордоні танцюють і співають хасиди, які застрягли між КПП

Нагадаємо, на кордоні між Білоруссю та Україною застрягли 700 хасидів, які намагаються потрапити в Україну, до Умані, на святкування Рош га-Шана, з них близько сотні – неповнолітні. Біля пункту пропуску посилені заходи безпеки, чергують близько двохсот правоохоронців і нацгвардійців.

 

Loading...