Аваков поговорив із ув’язненим в Італії військовослужбовцем Марківим

Під час розмови було обговорено підготовку до засідання апеляційного суду у справі Марківа

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков МВС України

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков провів розмову із засудженим в Італії військовослужбовцем Національної гвардії України Віталієм Марківим. Про це повідомив сам міністр у Фейсбук.

За словами Авакова, під час 15-хвилинної розмови з Марківим вони обговорили підготовку до засідання апеляційного суду щодо його вироку. "28 вересня в Мілані апеляційний суд. Готуються адвокати, провели роботу і ми, дуже треба було переговорити. Сьогодні нарешті домігся права, і мені дозволили 15-ти хвилинну розмову з Віталієм, який очікує суду в міланській в'язниці Опера. Важливо було і підтримати його, і обов'язково дати йому інфу безпосередньо, крім адвокатів", - написав міністр.

Крім того, Аваков заявив, що в понеділок, 31 серпня, він планує провести пресконференцію, під час якої доповість про нові дані, отримані українським слідством щодо вбивства італійського фоторепортера Андреа Рокеллі та російського перекладача Андрія Миронова в травні 2014 року у Слов'янську. 

Новини за темою: Денісова просить Італію забезпечити права і свободи нацгвардійця Марківа

Нагадаємо, не так давно в МВС заявили, що розгляд апеляції нацгвардійця Марківа в Італії розпочнеться наприкінці вересня. Розгляд оскарження вироку українському військовому очікували минулої весни, але перенесли на осінь через пандемію коронавірусу.

Loading...