live

Атестацію випускників профтехів в Україні проведуть дистанційно через карантин

Фото з відкритих джерел

Бали з виробничої практики можуть виставити на основі оцінок з виробничого навчання

Заклади професійно-технічної освіти повинні у дистанційній формі провести атестацію випускників, якщо вона припадає на період карантину. Про це повідомляє пресслужба Міністерства освіти та науки України. 

"Зараз ми маємо ситуацію, коли велика частина учнів профтехзакладів чекає завершення карантину, щоб пройти кваліфікаційну атестацію та отримати диплом. Аби вони не втрачали час, ми просимо заклади провести атестації дистанційно і у такий спосіб перевірити знання та вміння випускників", – зазначив заступник міністра освіти і науки Петро Коржевський.

Однак якщо виробнича практика припала на період карантину, а провести її дистанційно не можна через особливість професії, МОН пропонує враховувати оцінки таких учнів із виробничого навчання, яке вони відпрацювали у закладі з майстрами.

"Йдеться про оцінювання тільки тих тем, виробнича практика для яких була запланована на час карантину. Це дозволить допустити до дистанційної державної кваліфікаційної атестації таких випускників", - наголосили у МОН. 

Нагадаємо, у понеділок, 6 квітня, стартував проєкт "Всеукраїнська школа онлайн", за допомогою якого українські школярі змогли продовжувати навчання під час карантину. Так, у перший день після старту онлайн-школа зібрала понад 3,3 млн глядачів

Loading...