Новини » Суспільство Читать эту новость на русском

AstraZeneca готова виготовити 200 млн доз вакцини до кінця року

Фото з відкритих джерел

До кінця року вони можуть виготовити 200 мільйонів доз для Великої Британії

Один з розробників потенційної вакцини проти COVID-19 AstraZeneca готовий виготовити 200 мільйонів доз до кінця 2020 року. Про це пише Reuters.

За словами директора компанії Пем Ченга, "активна" речовина для вакцини буде залишатися на складах, поки не отримає схвалення в різних країнах.

Зокрема, до кінця року вони можуть виготовити 200 мільйонів доз для Великої Британії та ще 700 мільйонів доз - до кінця першого кварталу 2021 року.

До слова, на початку листопада міністр охорони здоров'я Максим Степанов та посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонз обговорили стратегію щодо забезпечення медичної допомоги у разі погіршення епідемічної ситуації в Україні. 

Міністр наголосив, що МОЗ перебуває на постійному зв’язку з компанією AstraZeneca, яка разом з Оксфордським університетом розробляє вакцину проти коронавірусу, виробництво якої може бути запущене вже найближчим часом.

Новини за темою: У МОЗ зробили важливе уточнення щодо дати постачання вакцини проти коронавірусу

Нагадаємо, раніше глава Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Аданом Гебреісус заявив, що ВООЗ позитивно оцінює останні результати досліджень щодо вакцини проти коронавірусу.

Loading...