Артем Марчевський та Наталія Королевська вирушили на Донбас з робочим візитом

Керівник молодіжного крила ОПЗЖ Артем Марчевський та народний депутат від "Опозиційної платформи - За Життя" Наталія Королевська відвідали місто Волноваха, Донецької області.

У рамках робочої поїздки, політичні діячі зустрілися з місцевими жителями. Окрему увагу політики приділили ветеранам та ветеранським організаціям.

Учасникам Великої Вітчизняної війни, Артем Марчевський та Наталія Королевська завезли і передали продуктові набори від Віктора Медведчука і Оксани Марченко.

Піднесли презент від Національної платформи "Жінки за Мир" так само і Ветеранській Організації Волновахи, яка радо зустріла і запросила опозиціонерів в гості.

"Напередодні свята Великої Перемоги, ми вважаємо своїм обов'язком допомогти нашим ветеранам. На жаль, з приходом нового президента, ставлення влади до справжніх героїв, як і раніше залишає бажати кращого. Ми все ще спостерігаємо політику Порошенка щодо Великої Вітчизняної війни, коли з народу-переможця намагаються зробити переможених. Ми працюємо і будемо працювати над тим, щоб не дати переписати нашу історію і ніколи не забудемо подвиг наших героїв", - каже керівник Молодіжного крила "Опозиційної платформи - За Життя" Артем Марчевський.