Розгляд апеляції нацгвардійця Марківа в Італії розпочнеться наприкінці вересня

Апеляцію мали розглянути ще навесні, але процес затягнувся через пандемію

Віталій Марків

Апеляційний процес у справі нацгвардійця Віталія Марківа почнеться 29 вересня в Мілані. Про це повідомила пресслужба МВС України.

Зазначається, що наступне засідання призначене на 1 жовтня. Захисники українця виступають за відкритий режим засідань з присутністю Марківа, але якщо інші сторони звернуться до суду з проханням провести дистанційне засідання, то це прохання можуть задовольнити.

Розгляд оскарження вироку українському військовому очікували минулої весни, але перенесли на осінь через пандемію коронавірусу. Попередньо очікувалося максимум три засідання, на відміну від річного суду в Павії, коли пройшло 18 слухань. Проте, коротка процедура була б можливою, якщо суд не впроваджував до процесу нових елементів справи. А їх уже надала сторона захисту нацгвардійця.

Нагадаємо, в липні 2019 року українця Віталія Марківа в Італії звинуватили у вбивстві італійського журналіста Андреа Роккеллі на Донбасі. Нацгвардійця приговорили до 24 років позбавлення волі.

Новини за темою: Папа Римський взяв під опіку звільнення Марківа

25 травня у Слов'янську Донецької області спеціалісти розпочали слідчий експеримент у справі нацгвардійця Віталія Марківа, якого засудили за вбивство італійського фотографа на Донбасі.

Згодом, у Міністерстві внутрішніх справ повідомили, що результати слідчого експерименту доводять, що Віталій Марків не причетний до вбивства.

Loading...