Антибіотики та маски не захистять від коронавіруса, - шокуюча заява лікарів

Коронавірус REUTERS

Медики розповіли, що вітамін С, куріння, трав'яні чаї та самолікування шкодить при профілактиці коронавіруса

Зараз рекомендованих лікарських засобів, призначених для профілактики або лікування китайської коронавірусної інфекції немає, однак Всесвітня організація охорони здоров'я дала рекомендації, що потрібно робити для свого захисту і чого не слід. Про це повідомляє "РБК-Україна" з посиланням на ВООЗ.

"Щоб захистити себе від інфікування новим коронавірусом, слід дотримуватися елементарних правил гігієни рук і респіраторної гігієни, а також правила забезпечення безпеки продуктів харчування та уникати, наскільки це можливо, тісного контакту з особами, у яких спостерігаються такі симптоми респіраторного захворювання, як кашель і нежить", - порадили у ВООЗ.

Крім того, наголошується, що антибіотики не діють проти вірусів.

"Ними можна лікувати тільки бактеріальні інфекції. Новий коронавірус відноситься до вірусів, і, отже, для його профілактики та лікування не слід використовувати антибіотики", - сказали у ВООЗ.

Медики також додали, що маски не є 100% гарантією захисту від коронавіруса.

"Носіння медичної маски може сприяти обмеженню розповсюдження деяких респіраторних захворювань. Однак саме по собі носіння маски не є гарантованою перешкодою для інфекцій і повинно поєднуватися з іншими заходами профілактики", - зазначили вони.

ВООЗ розповіла, які заходи можуть пошкодити при профілактиці та зараженні коронавірусом:

  • прийом вітаміну C;
  • куріння;
  • вживання традиційних трав'яних чаїв;
  • носіння для найбільшого захисту відразу декількох масок;
  • самолікування, зокрема антибіотиками.

Нагадаємо, у Всесвітній організації охорони здоров'я заявили, що епідемія коронавіруса COVID-19, що спалахнула в різних куточках планети, може збільшитися до масштабів світової пандемії.

Як відомо, станом на ранок вівторка, 25 лютого, загальна кількість заражених коронавірусною інфекцією COVID-19 у світі перевищила 80 тисяч людей.

Loading...