Амністія на Донбасі не буде стосуватися всіх, і її не варто боятися, - Зеленський

Володимир Зеленський Офіс президента

Президент наголосив, що амністія - це для громадян, на чиїх руках немає крові

Президент України Володимир Зеленський заявив, що не потрібно боятися амністії на Донбасі, оскільки вона не буде стосуватися усіх. Про це глава держави розповів під час послання до Верховної Ради, яке транслював телеканал ZIK.

"Ми маємо ухвалювати рішення, які наближають деокупацію. Всі українці мають однаково розуміти, що буде після звільнення та повернення наших тимчасово окупованих територій. Досягнувши миру, ми розпочнемо безпечну реінтеграцію, користуючись міжнародним досвідом. Це пакет законів про перехідний період, насамперед про відповідальність", - сказав президент у парламенті.

Новини за темою: Зеленський у Раді: Ми обговорили з європейськими партнерами постачання в Україну вакцини від COVID-19

Окрім цього, Зеленський наголосив, це питання амністії є великим полем для маніпуляції, однак не йдеться про уникнення відповідальності. 

"Страшне слово амністія, не про всіх і не про уникнення відповідальності, а про мільйони наших громадян, на чиїх руках немає крові, і які зараз фактично самі перебувають у заручниках в окупанта. І їм потрібен чіткий сигнал - не варто боятися. Гідне майбутнє тільки з Україною", - наголосив президент.

Новини за темою: В Україні один з найнижчих рівнів смертності від коронавірусу в ЄС, - Зеленський

Нагадаємо, раніше віцепрем'єр-міністр, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков назвав найскладнішим у роботі на Донбасі страх людей і те, що існує взаємна недовіра між жителями тимчасово окупованих територіях і мешканцями підконтрольних територій українському уряду.

 Loading...