АМКУ збирає керівників найбільших АЗС через завищення цін на бензин

У комітеті вимагають від них пояснень

З відкритих джерел

Антимонопольний комітет України викликає керівників найбільших автозаправних станцій країни задля надання пояснень щодо невідповідності цін на дизельне пальне та високооктанові бензини. Про це повідомляє пресслужба відомства. 

Згідно з повідомленням, у грудні 2019 року було надано рекомендації найбільшим компаніям на ринку роздрібної торгівлі нафтопродуктами, оскільки ціни на заправках були вищими, ніж мали б бути за умов чесної конкуренції.

Зокрема, рекомендації було надано таким компаніям: "ВЕСТ ПЕТРОЛ МАРКЕТ" (бренд WOG), "ОККО-РІТЕЙЛ" (бренд ОККО), "УКРНАФТА" (бренд UKRNAFTA), "АМІК Україна" (бренд AMIC Energy), "Альянс Холдинг" (бренд SHELL), "СОКАР ПЕТРОЛЕУМ" (бренд SOCAR), "Укрпалетсистем" (бренд UPG) та "ГЛУСКО Рітейл" (бренд GLUSCO).

Як зазначається, у період січень-березень 2020 року надалі спостерігається подальше зниження як котирувань на нафту та нафтопродукти на європейських ринках, так і цін крупного опту в Україні.

"Керівників учасників ринку роздрібної торгівлі нафтопродуктами викликано в Антимонопольний комітет для надання пояснень", - пояснили в АМКУ.

Нагадаємо, напередодні роздрібні ціни на бензин в Україні суттєво знизилися, на деяких АЗС бензин подешевшав відразу на 1 гривню. 

Антимонопольний комітет України викликає керівників найбільших автозаправних станцій країни задля надання пояснень щодо невідповідності цін на дизельне пальне та високооктанові бензини.

Loading...