АМКУ оштрафував "Інтерпайп" Пінчука і ще три компанії

АМКУ РБК-Україна

Антимонопольний комітет України (АМКУ) оштрафував на 69,3 млн грн "Інтерпайп" Пінчука і ще три компанії за порушення антимонопольного законодавства. Про це повідомляє "РБК-Україна".

Крім "Інтерпайпу", були оштрафовані компанії "Ретек", "транспортні інвестиції" і "Фірма "Інтервторпром".

АМКУ наклала штраф у зв'язку зі зловживанні монопольним становищем на ринку постачання коліс.

У пресслужбі компанії "Інтерпайп" відзначили, що категорично не згодні з такими висновками АМКУ і мають намір оскаржувати рішення АМКУ в судовому порядку.

"Як національний виробник ми вважаємо таке рішення АМКУ несправедливим і необґрунтованим, прийнятим не на підставі фактів, а на припущеннях. "Інтерпайп" оскаржуватиме рішення АМКУ в установленому законом порядку. Ринок України є відкритим для виробників з інших країн, на ринку немає загороджувальних мит. Подаючи подібні скарги в АМКУ недобросовісні конкуренти намагаються дискредитувати національного виробника, щоб забезпечити поставку в Україну продукції російських виробників. Нагадаємо, що на відміну від українського ринку, ринок РФ захистив себе від українських коліс 39% загороджувальним митом", - зазначили в компанії.

Нагадаємо, нещодавно Антимонопольний комітет надав дозвіл НАК "Нафтогаз України" на набуття контролю над шістьма державними теплоелектроцентралями.Loading...