Американські біолабораторії в Україні: Ольга Голубовська розповіла, коли і навіщо їх створили

Ольга Голубовська Фото - скріншот

Інфекціоніст риторично поцікавилася, наскільки відомо про реальний стан справ?

Американські біолабораторії в Україні були збудовані досить давно, орієнтовно у 2007-2008 роках. Їх створили для того, щоб зберігати штами різних мікроорганізмів, проводити дослідження.

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK заявила лікар-інфекціоніст, член оперативного штабу із запобігання поширенню коронавірусу Ольга Голубовська.

Ведуча головного політичного ток-шоу країни Наташа Влащенко поцікавилася в Ольги Голубовської щодо інформації про діяльність в Україні американських біолабораторій, і якщо вони діють, то хто їх контролює і чим саме вони займаються.

Новини за темою: Вимагаємо негайно опечатати біолабораторії США в Україні, - "Опозиційна платформа - За життя"

"Я хочу сказати, що ці лабораторії побудовані досить давно. Якщо я не помиляюся, можу помилитися, це десь 2007-2008 рік. Створені вони були для того, ну, вони були досить добре оснащені, – для того, щоб зберігати штами різних мікроорганізмів, проводити якісь дослідження. Але я вам чесно хочу сказати – на сьогодні у мене інформації про те, чим вони займаються, що вони містять, які мікроорганізми там зараз зберігаються, чи є в інших наших інститутах – у нас же є українські інститути – якісь штами, збудники... Наскільки ми знаємо реальний стан справ? У мене такої інформації немає", – зазначила Ольга Голубовська.

Новини за темою: Рабінович: Віктор Медведчук перший в країні підняв питання про базування американських військових біолабораторій на території України

Нагадаємо, раніше "Опозиційна платформа – За життя" висунула українській владі вимогу розкрити інформацію про функціонування в Україні американських військових біолабораторій, які здійснюють незаконну діяльність, що загрожує життю і здоров'ю українських громадян.

Як повідомляли, політична партія "Опозиційна платформа – За життя" ініціює кримінальне розслідування фактів незаконного функціонування в Україні американських військових бактеріологічних лабораторій.

Loading...