live

Активісти Молодіжного крила партії "Опозиційна платформа - За життя" роздали тисячу зшитих волонтерами масок в Чернівцях

Активісти Молодіжного крила роздали тисячу масок у Чернівцях

"Опозиційна платформа - За життя"

Активісти Молодіжного крила партії "Опозиційна платформа - За життя" роздали тисячу зшитих волонтерами масок в Чернівцях. Благодійну акцію проводили в різних районах міста, в публічних місцях. Участь у заході взяв так само і представник партії "Опозиційна платформа - за життя" Володимир Глибищук.

Маски ж пошили чернівецькі волонтери, на прохання та ініціативи політичної сили "Опозиційна платформа - За життя".

"Кожен небайдужий громадянин може щось зробити для нашої країни, враховуючи нинішню ситуацію. Якщо кожен буде просто чекати допомоги від когось, то у підсумку нічого не вийде з цього. Зараз ми зобов'язані об'єднатися заради загального блага! В біді немає своїх або чужих. В біді ми рівні!" - каже Якуб Алієв, голова Чернівецького обласного осередку молодіжної організації "Опозиційної платформи - За життя".

Керівник Молодіжного крила Артем Марчевського розповідає - організація прогресує з кожним днем.

"Ми розширюємо географію нашої молодіжної організації з кожним днем. Все більше і більше людей об'єднуються навколо наших ідей. Ідей взаємодопомоги і добрих справ. Я вдячний нашим активістам за їхню діяльність. У цей складний для країни час українці повинні об'єднуватися", - підсумував Марчевського.  

Молодіжне крило партії "Опозиційна платформа - За Життя" оперативно реагує на гуманітарні проблеми по всій Україні і збирається охопити якомога більше населених пунктів і міст.

Нагадаємо, нещодавно керівник молодіжного крила партії "Опозиційна платформа - За життя" Артем Марчевський і народний депутат від цієї ж партії Юрій Загородній роздали чергову партію засобів індивідуального захисту.