Активісти Молодіжного крила ОПЗЖ провели низку заходів до Дня молоді у різних областях України

Активісти Молодіжного крила, спільно з депутатами "Опозиційної платформи - За життя" організували святкування Дня Молоді в різних містах України.  Через карантинні обмеження, розповідають молоді люди, не вдалося реалізувати всі заплановані заходи, однак частина з тих, що були організовані на свіжому повітрі, пройшли успішно.

"Ми абсолютно переконані, що держава повинна боротися за розуми молоді. Важливо показати, що цій країні важливі і потрібні студенти, школярі. Що необов'язково їхати за кордон, а можна залишитися вдома і будувати, створювати тут. На жаль, влада наплювала на адекватну частина населення України. Міністерство молоді і спорту займається фінансуванням радикальних організацій, замість опіки та допомоги простій молоді. Тобто, замість того, щоб розвивати з молодих людей спеціалістів, Міністерство вирощує бандитів і вбивць. Мета нашої організації - поєднувати і допомагати молоді. Об'єднувати їх навколо правильних ідей і принципів, допомагати розвиватися. Зараз ми закінчуємо розробку спеціальної освітньої платформи, яка буде безкоштовно надавати знання молодим фахівцям. Так само допомагаємо з навчанням і роботою. Все більше людей вступають в ряди нашої організації", - каже Артем Марчевський, керівник Молодіжного крила.

В Дніпрі Молодіжне крило провело відкриту зустріч. До команди приєдналися нові активісти. Голова організації Дмитро Музика познайомив молодь, розповів про завдання та цілі організації, після чого учасники отримали завдання для оффлайн - квесту на історичну тематику.  Хлопці  та дівчата розбилися на команди і протягом години виконували завдання. Таким чином вийшло організувати тім-білдінг, зацікавити молодь і залучити нових активістів до молодіжної організації ОПЗЖ.

"У Дніпропетровській області вже 3 роки ОПЗЖ системно розвиває молодіжний рух. Ми організували для студентів вже більше 50 заходів різної спрямованості: від студентських конкурсів краси і талантів до залучення дітей у роботу центру соціальної відповідальності. Хлопці та дівчата під час карантину приєдналися до роботи волонтерів з розвезення продуктів харчування літнім людям. Ми хочемо бачити в молодіжному крилі ОПЗЖ активних, небайдужих людей, готових розвиватися разом з нами", - говорить Дмитро Музика, голова Дніпровської організації Молодіжного крила ОПЗЖ.

Молодіжне крило ОПЗЖ в Одесі, в честь святкування Дня Молоді, провело аматорський турнір з міні-футболу, в якому могли взяти участь всі охочі. За словами активістів, відбувся насичений матч. Дипломи і кубок вручала народна депутатка України - Тетяна Плачкова.

"Сьогодні перемога дісталася команді ДЮСШ 11-Чорноморець, але і від ОПЗЖ молодіжна команда змогла зайняти почесне друге місце. "Реваншу бути", вірно помічають наші гравці. А ми і далі будемо підтримувати молодь на шляху до здорового способу життя", - каже Михайло Усенок, голова Одеської організації Молодіжного крила ОПЗЖ.

Успіх молоді сьогодні – це стабільність і процвітання нашої країни завтра.

Миколаївська організація, до свята молоді, зібрала найбільш активних і веселих молодих людей для участі в квесті "Золото партії". Команди шукали скарб з грошовим призом, інші учасники отримали заохочувальні призи.

"Ми говоримо нашим хлопцям та дівчатам, що молодість – неповторний час у долі кожної людини, коли ви повні сил, енергії, допитливості, невгамовної спраги життя, нових знань та відкриттів - ви готові сміливо експериментувати, випробовуючи свої сили і підкоряти будь-які вершини. Дуже важливо в цей період розумно використовувати свій потенціал, щоб потім не шкодувати про втрачені можливості", - говорить Наталія Хорошевський, голова Миколаївської організації Молодіжного крила ОПЗЖ.

Loading...