Активісти Молодіжного крила ОПЗЖ провели акцію на підтримку Максима Ткачука, якому відмовили в Нацвідборі на дитяче Євробачення за пісню "Смуглянка"

Під будівлею НТКУ активісти Молодіжного крила ОПЗЖ провели акцію на підтримку Максима Ткачука, хлопчика-сироти, який виконував відому радянську військову пісню "Смуглянка" на престижному конкурсі в Лондоні і за це був знятий з відбору на дитяче "Євробачення".

Кілька сотень людей вийшли з плакатами "Вирішує глядач, а не чиновник", "Максим - співай", "Руки геть від сироти", "Талант не злочин".

"Люди вийшли підтримати талановитого 12-ти річного хлопчика з Волині, який представляв інтереси країни неодноразово на різних міжнародних фестивалях і пісенних конкурсах. Вигравав у цих конкурсах. Зараз ми спостерігаємо політичну розправу над цією дитиною за пісню "Смуглянка". До чого ми дожили? Або, може бути, Максим, як говорила Третьякова, дитина не того сорту? Влада і ставленики цієї влади воюють з дітьми. Це ганьба", - заявив керівник молодіжного крила Артем Марчевський.

"Всю юридичну рамку ми беремо на себе. Сьогоднішня акція-попередження для НТКУ. Ми хочемо, щоб вони прислухалися до людей, до тих, хто небайдужий. Недопуск Максима Ткачука це дискримінація. Ми беремо на себе депутатські звернення, юридичний супровід і фінансову допомогу", - прокоментував Михайло Наконечний, член політради партії ОПЗЖ.

"Влада не зупинилася на перейменуванні вулиць і знесенні пам'ятників, вони вирішили йти далі, і позбавляють дитину майбутнього. Це виглядає саме як з риторики Третьякової: правильних ми допускаємо, а по-справжньому талановитих дітей принижують і позбавляють майбутнього. Ми не дозволимо позбавити Максима та інших дітей майбутнього", - говорить Сергій Ареф'єв, голова Київської міської організації Молодіжного крила ОПЗЖ.