Активісти молодіжного крила ОПЗЖ допомогли зустріти Великдень нужденним на Харківщині

з відкритих джерел

До свята Воскресіння Христового за власні кошти Віктора Медведчука і Оксани Марченко були закуплені 10 тис. продуктових наборів. Логістику взяли на себе активісти молодіжного крила "Опозиційної платформи - За життя". Молоді люди доставили частину подарунків потребуючим у різні області України. У тому числі і в Харківську.

Світле свято Воскресіння Христового – Великдень знаменує перемогу життя над смертю і є головним святом для всіх християн.

І напередодні цього свята актив молодіжного крила "Опозиційної платформи - За життя" передав вітання харків'янам.

У першу чергу, допомога була надана ветеранам війни, багатодітним сім'ям, ветеранам праці, малозабезпеченим громадянам, пенсіонерам. Всі вони отримали великодні продуктові набори для того, щоб накрити святковий стіл.

"Складно уявити, що в наш час людина може залишитися без засобів до існування, особливо в таке велике свято, як Великдень. Завдяки ініціативі Віктора Медведчука і Оксани Марченко ми сьогодні змогли нагадати, що головні християнські цінності – співчуття і любов до ближнього – є основними життєвими цінностями в будь-які часи", - ділиться Віталій Завгородній, голова Харківської організації Молодіжного крила ОПЗЖ.

"Коли ми дізналися про ініціативу фонду - було прийнято рішення взяти участь у цій добрій справі. Людям дійсно потрібна підтримка. Минула влада довела народ до злиднів, у людей елементарно немає коштів, щоб накрити святковий стіл. А в умовах епідемії і карантину багато хто втратив останній заробіток та заощадження", - каже Артем Марчевський, керівник молодіжного крила ОПЗЖ.

Молодіжне крило продовжує реагувати на гуманітарні проблеми по всій Україні і допомагати нужденним у різних регіонах країни.