live

Активісти Молодіжного крила "Опозиційної платформи - За життя" відреагували на протести медиків у Харківській області

Молодіжне крило завезло на підстанцію швидкої допомоги 2 тис. захисних масок

Активісти молодіжного крила "Опозиційної платформи - За життя" відвідали медиків швидкої медичної допомоги в Харківській області. До цього, в соціальних мережах і засобах масової інформації, лікарі однієї з підстанцій швидкої допомоги повідомили про відсутність необхідних засобів захисту. При цьому, за їх словами, Харківська область вийшла у рекордсмени за рівнем поширення коронавірусу.

"Актив Харківської обласної молодіжної організації "Опозиційної платформи - За Життя" не зміг залишитися осторонь і залишити медперсонал без допомоги", - кажуть учасники організації.

Молоді люди завезли на підстанцію 2 тис. захисних масок, які безкоштовно розповсюджують з початку карантину, за ініціативою забезпечення населення.

"Медики сьогодні стоять на самому вістрі небезпеки, щодня контактуючи з сотнями людей, які потенційно можуть бути переносниками коронавірусу. Як ми бачимо, держава не забезпечила їх засобами захисту. Ми зібрали допомогу буквально за пару днів, як тільки дізналися про цю жахливу ситуацію. Невже це важко було зробити на державному рівні?", – каже голова Харківської обласної організації молодіжного крила Віталій Завгородній.

"На жаль, ми спостерігаємо наслідки так званої реформи Уляни Супрун. За час нашої роботи, ми відвідали не один медзаклад. Ситуація з лікарнями - плачевна, фактично у всіх областях. Ми намагаємося боротися з розрухою і бідністю нашої медицини, але для цього потрібна участь влади. На жаль, нинішній уряд не хоче нічого міняти. Адже половина депутатів правлячої партії говорить про необхідність продовження впровадження реформи медицини", - зазначив керівник молодіжного крила "Опозиційної платформи - За життя" Артем Марчевський.