Активісти Молодіжного крила "Опозиційної платформи - За життя" провели акцію проти продажу тварин Мін'юстом

Активісти Молодіжного Крила виступили проти продажу тварин "Опозиційна платформа - За життя"

Активісти Молодіжного крила "Опозиційної платформи - За життя" організували акцію проти продажу Міністерством юстиції домашніх тварин на торгах.

Так, під будівлю міністерства вийшли приблизно сто осіб. Багато прийшли зі своїми вихованцями.

"Ставлення до тварин в нашій державі - це законодавче середньовіччя. Правовий статус собаки, наприклад, можна прирівняти до столу або шафи. Для нас тварини - частина сім'ї. Як можна забрати з сім'ї собаку? З таким же успіхом завтра вони заберуть наших дітей. Ми звернулися до партії "Опозиційна платформа - За життя", попросили народних депутатів розробити законопроєкт, який захистив би тварин від такого ставлення", - зазначив керівник Молодіжного крила "Опозиційної платформи - За життя" Артем Марчевський. 

Частина людей на акції вимагали відставки міністра юстиції.

"Міністерство продає на аукціоні наших друзів. Якщо можна так просто продати чийогось вихованця, то так само можна продати і самого міністра. Адже різниці для останнього немає", - підкреслив голова Київської міської організації Молодіжного крила Сергій Ареф'єв. 

Так само молоді люди відзначили абсолютну бездіяльність влади щодо тварин.

"Скільки за останні 5 років в Київській області відкрили державних притулків для бездомних тварин - нуль. Скільком тваринам допомогли знайти будинок? Держава сьогодні не просто забула про турботу за тваринами - вона робить все, щоб позбавити домашніх вихованців притулку", - заявив керівник київської обласної організації Молодіжного крила Олександр Замула. 

Як стало відомо, Міністерство юстиції України продає на аукціоні домашніх тварин, яких відбирає у власників за борги перед державою. Собаки йдуть з молотка на інтернет-платформі "СЕТАМ". Вже відомі з десяток "успішних" кейсів в різних регіонах. На даний момент на аукціоні йдуть торги ще за низку тварин.

Нагадаємо, раніше активісти заявляли, що будуть викуповувати собак і повертати господарям тварин.