live

Акциз на автомобілі: "Слуга народу" запропонував змінити систему податків

Ілюстратвине зображення Фото з відкритих джерел

За словами Заболоцького, вживані авто в Україні не можуть коштувати більше, ніж в ЄС

Народний депутат від "Слуги народу" Мар’ян Заблоцький заявив про намір подати до Верховної Ради України законопроєкт про скасування акцизів на автомобілі. Про це політик повідомив у Facebook.
 
"Вже давно необхідно визнати факт: акциз на авто, що свого часу був введений як протекціоністський захід, не спрацював. Він не просто не врятував автомобільне виробництво в Україні, але сприяв тінізації ринку та соціальній несправедливості", – заявив Заблоцький.
 
Так, нардеп наголосив, що вартість вживаних автомобілів в Україні не може бути більшою, ніж у Європейському Союзі. За словами Мар’яна Заблоцького, сенс акцизів полягає у тому, щоб змусити розвиватися українську автомобілебудівну галузь, що для країни вже не актуально.
 
 
"Якщо в 2008 році ми випускали 400 тис. автомобілів, то останні 3 роки випускаємо 4-6 тис. автомобілів. Ніякої автомобілебудівної галузі в Україні вже давно не існує", - пояснив депутат.
 
 
Нагадаємо, нещодавно українцям дозволили декларувати легкові автомобілі онлайн, що допомагає зекономити на митних брокерах та значно спрощує розмитнення "євроблях".
Loading...