Актора зі "Слуги народу" звинуватили у домаганнях: Він свою провину заперечує

Фото з відкритих джерел

За словами дівчини, на зйомках серіалу "Слід" Владимиров "ліз їй руками між ніг"

Актора Володимира Владимирова, відомого за роллю президента Франції Еммануеля Макрона в серіалі "Слуга народу", звинуватила в домаганнях його колега - актриса Тетяна Острецова. В інтерв'ю виданню "Страна" він прокоментував звинувачення в неналежній поведінці.

За словами Володимира, він виконував режисерське завдання, а будь-які торкання актриси вважає випадковими. 

"Я виконував режисерське завдання - ловив "скаженого зомбі" у виконанні Тетяни Острецової. Я в цій сцені вибігаю з освітленого коридору в темну палату. Плюс у мене поганий зір, мінус 7, а мене попросили грати без окулярів. Так я взагалі нічого не бачив і намагався з криків визначити, хто де знаходиться. При цьому у мене ще купа тексту, потрібно дотримуватися образу персонажа. Ось в цьому першому дублі могли бути якісь торкання, але це просто через слизькі легінси, в які Острецова була одягнена. Вона за сценарієм виривається, ми її ловимо, причому вдвох з медсестрою, я не один там був", - розповів Владимиров.

На уточнювальне питання про те, чи були все-таки домагання з боку актора до Острецової, Владимиров відповів:

"А які можуть бути домагання через штани? Бігає тітка в лосинах і каже, що її через штани хтось чіпає. Я зайшов у магазин, і мене за один день так два рази поторкали, повз проходячи. Могло бути випадкове торкання в кадрі - але вона ж актриса! Труси я не чіпав, точно можу сказати. Що там взагалі можна було помацати через штани? Які домагання? Нагадую, що мені вже сьомий десяток - мені за 60 років. Мені дай Бог ті вісім годин зйомок на ногах відстояти до кінця. Все, що мене хвилює в моєму віці, - "добити" дубль і спокійно поїхати додому", - зазначив Владимиров.

При цьому актор вважає, що цей секс-скандал - піар актриси і серіалу. А також може бути пов'язаний з політикою.

"Цей скандал розкручують під вибори. Це проплачена історія. Це виглядає так. Подивіться, як це подають - "зірку "Слуги народу" звинуватили в сексуальних домаганнях"! Я в "Слузі народу" зіграв взагалі на заміну, в одному епізоді, кілька годин. І обзивати мене "зіркою зі "Слуги народу" - це якось не дуже по чину", - сказав він.

"У мене дві версії. Перша: це піар, влаштований особисто Острецовою або її акторською школою. Або піар серіалу - одночасно зі цькуванням мене почалася реклама телесеріалу "Слід" - досить зайти в метро і подивитися на світлову рекламу вздовж ескалаторів. Друга - це замовна "чорнуха", проплачена конкурентами "Слуги народу" під вибори", - сказав Владимиров.

Новини за темою: Мер Сеула скоїв самогубство через звинувачення в сексуальних домаганнях, – ЗМІ

Раніше повідомлялося, що колишнього президента Франції Валері Жискара д'Естена, який займав пост глави держави у 1974-1981 роках, звинувачують у сексуальних домаганнях.

Loading...